اخبار بلاگ پارسی

درباره ما

جهت ارتباط با ما از صفحه اصلی بلاگ پارسی بخش تماس با ما میتوانید با ما در ارتباط باشید

بایگانی

پيوندها

شبکه های اجتماعی


امکان سایت مپ - sitemap یا نقشه سایت برای وبلاگ ها اضاقه شد


امکان سایت مپ - sitemap یا نقشه سایت :


پس از ساختن یک سایت نیاز است آن را به موتور های جستجو معرفی کنید برای این کار بایستی از سایت مپ استفاده کنید. در واقع سایت مپ یک فایل متنی حاوی تمام آدرس های سایت شما می باشد. سایت مپ بخشی است که توسط آن می توان کلیه صفحات وب سایت خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید. این کار باعث نظم و سازمان دهی صفحات نیز می گردد.

ا معرفی صفحات خود به سایت مپ، این صفحات را در دسترس جستجو کنندگان قرار می دهید. در نتیجه به بیانی می توان آن را یکی از مراحل بهبود سئو سایت در نظر گرفت. گوگل از سایت مپ برای شناخت صفحات سایت شما استفاده می کند.

در وب سایت های بزرگ، وب سایت هایی دارای آرشیو چند ساله، وب سایت های پخش موزیک که دارای تعداد زیادی فایل مدیا هستند، سایت مپ می تواند بهترین راه برای قرار دادن همه صفحات در موتورهای جستجو باشد. این کار به افزایش ترافیک سایت شما کمک شایانی خواهد کرد.

سایت مپ به دو صورت سایت مپ از نوع XML و سایت مپ نوع سایت مپ از نوع HTML می باشد. که این دو نوع سایت مپ تومامی سایت ها با انواع زبان های برنامه نویسی را پوشش می دهند. وجود سایت مپ به روبات های موتورهای سایت های جستجو گر کمک خواهد کرد که سایت شما را راحت تر بیابند و همچنین به طور دائم از صفحات قدیمی و جدید شما مطلع شوند. معمولا تمام نقشه سایت را در صفحه اول قرار می دهند.

[ امتیاز : 4 ]
برچسب ها
حذف تبلیغات
حذف تبلیغات